بطری پمپ بدون هوا با مزایای فزاینده ای همراه هستند.

بطری پمپ بدون هوا

بطری پمپ بدون هوا

خلاصه این مطلب:

بطری پمپ بدون هوا از خلاء بدون فشار برای پخش مایعات استفاده می کنند. این سیستم هیجان انگیز یک عمل پمپ ایجاد می کند که به عنوان یک بطری و مکانیزم پمپ همه کاره عمل می کند.

برای در نظر گرفتن همه چیز، این پمپ بطری بدون هوا به شما این امکان را می دهد که وقتی محتویات کم است، محتویات را بدون برداشتن درب آن پخش کنید. مزایا همچنین از محلول‌های سنتی پمپ و بطری اسپری که امروزه در بازار هستند، بیشتر است.


مروری بر مزایا .

 • بدون نیاز به لوله غوطه وری
 • بطری و پمپ وزن کمی دارند
 • تا 15% افزایش ماندگاری (بدون قرار گرفتن بیش از حد در معرض هوا)
 • اثر توزیع خلاء محصول را به بیرون می کشاند تا ضایعات کمتری ایجاد کند
 • راه حل بسته بندی لوکس
 • قابل بازیافت است
 • بطری پمپ بدون هوا تک، دوتایی یا سه‌گانه به بسیاری از محلول‌های آرایشی در یک ظرف اجازه می‌دهند
 • محتویات مایع با هیچ فنر فلزی تماس نمی گیرد که می تواند باعث مشکلات اکسیداسیون شود
 • بدون مشکل جریان برگشتی، حل کردن جریان هوا که پس از پمپاژ به بطری باز می گردد. (این به محتویات ماندگاری کمتری می دهد)
 • شما می توانید از مواد نگهدارنده شیمیایی کمتر یا بدون استفاده از محصولات ارگانیک و طبیعی استفاده کنید
 • فرقی نمی‌کند که بطری در کناره‌های خود قرار داشته باشد یا به‌دلیل اثر پخش خلاء به صورت وارونه ذخیره شود.

بطری پمپ بدون هوا

بدون لوله های غوطه ور

لوله های غوطه ور در پمپ های توزیع کننده سنتی استفاده می شود. هنگامی که نازل پمپ توزیع فشار داده می شود، محتوای مایع از طریق لوله رانده می شود.
لوله های غوطه وری باید به طول بطری بریده شوند که می تواند یک فرآیند پرهزینه و زمان بر باشد. بطری های بدون هوا این فرآیند را منسوخ می کنند.

سبک در وزن

بطری های بدون هوا در مقایسه با یک بطری منفرد با یک پمپ اضافی وزن کمتری دارند. دلیل این امر این است که پمپ بخشی از ظرف بدون هوا است. این عامل خوبی برای حمل و نقل و کاهش هزینه های بسته بندی است.

پوکه ژل ابرو
تولید کننده انواع ظروف لوازم آرایشی

افزایش عمر مفید

بطری های بدون هوا همیشه مهر و موم می شوند، حتی زمانی که برای توزیع استفاده می شوند. این به دلیل قرار گرفتن محتویات در یک خلاء مهر و موم شده است.
محتویات محصولات بدون هوا می تواند تازه بماند زیرا در معرض هوا قرار نمی گیرد. این به مصرف کنندگان افزایش عمر مفید تا 15٪ می دهد.

اتلاف کمتر

اثر توزیع خلاء محصول را به بیرون می کشاند تا ضایعات کمتری ایجاد کند. محلول های توزیع کننده اولیه تمایل دارند مقدار مایع اضافی در ته ظرف باقی بگذارند. مصرف کنندگان تمایل دارند پیچ ​​پمپ را باز کرده و آب اضافه کنند.

خریداران همچنین تمایل دارند از کاردک برای دریافت کرم، لوسیون یا سرم باقی مانده استفاده کنند. بطری های پمپ بدون هوا این مشکل را از بین می برند.

راه حل های بسته بندی لوکس

لوکس ترین بسته بندی موجود در صنعت آرایشی و بهداشتی محصولات اکریلیک است. اینها سنگین هستند و از اجزای جامد ساخته شده اند.
بطری پمپ بدون هوا در زیر طیف اکریلیک قرار می‌گیرند زیرا شیک به نظر می‌رسند و می‌توان از طریق گزینه‌های دکوراسیون آن را به گونه‌ای ساخت که ظاهری لوکس داشته باشد. بطری پمپ بدون هوا اولین نقطه ورود برای داشتن یک محصول آرایشی لوکس برای یک برند هستند.

بطری پمپ بدون هوا

عامل بازیافت

محصولات توزیع کننده Airless قابل بازیافت هستند. بطری تمام شده را می توان به زنجیره بازیافت برگرداند و دوباره برای تولید محصولات پلاستیکی جدید استفاده کرد.

بطری پمپ بدون هوا

تک، دوتایی یا سه نفره

بطری پمپ بدون هوا را می توان به صورت تک محصولی، دوتایی یا سه گانه طراحی کرد.
ممکن است بخواهید یک محصول آرایشی ایجاد کنید که لوسیون بدن، کرم صورت و لوسیون دست را ارائه دهد. همه در یک بطری محفظه ها و پمپ ها را می توان در داخل ظرف اضافه کرد تا به این پایان موثر برسد.

بطری پمپ بدون هوا

مسائل آلودگی

محتویات مایع بطری های Airless به هیچ فنر فلزی برخورد نمی کند که می تواند باعث مشکلات اکسیداسیون شود. در صنایع آرایشی و بهداشتی، زمانی که محتویات مایع با فنر فلزی در محرک پمپ برخورد می کند، اکسیداسیون رخ می دهد. یک بقایای قهوه ای یا نارنجی زشت می تواند در اطراف پمپ توزیع ظاهر شود.
بطری پمپ بدون هوا طوری طراحی شده اند که مایع با فنر برخورد نکند.

پوکه ژل ابرو
تولید کننده انواع ظروف لوازم آرایشی

جریان برگشتی

پمپ‌های توزیع معمولی می‌توانند به هوا اجازه دهند در هنگام توزیع به داخل بطری برگردد. به عنوان تماس هوا با محصول مایع؛ می تواند باعث کاهش ماندگاری شود.
بطری پمپ بدون هوا به دلیل مهر و موم بودن ظرف اجازه جریان برگشت را نمی دهند. با این کار مشکل جریان هوا حل می شود.

ارگانیک و طبیعی

محفظه مهر و موم شده و طراحی خلاء اجازه می دهد تا کمتر یا بدون مواد نگهدارنده شیمیایی اضافه شود. این امکان استفاده از کرم ها، مایعات و سرم های ارگانیک و طبیعی را فراهم می کند. این نوع محصولات در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب شده اند.

عمودی یا افقی

یک ظرف بدون هوا می تواند به پهلو خوابیده یا وارونه نگهداری شود. این روی توزیع محصول تاثیری نخواهد داشت. باز هم، این به دلیل اثر توزیع خلاء است.


لینک محصولات برتر :

دیدگاهتان را بنویسید