هر آنچه که باید در مورد پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی بدانید

پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی

پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی قدرتمند چندین کاربرد را در بخش های بازار داخلی و تجاری پوشش می دهد. پمپ‌ و اسپری از پیستون‌ها، محفظه‌های پمپ، سر پمپ‌ها، طوقه‌ها تشکیل شده‌اند و می‌توانند برای ارائه «خروجی‌های مایع» متفاوت به عنوان پمپ غلیظ پاش و اسپری رقیق پاش توسط کاربر طراحی شوند. به عبارت ساده، پمپ را فشار می دهید و مایع از نازل خارج می شود.

این محصولات دارای شاخصه‌های زیادی هستند که برای کار با بطری‌ها یا نیازهای مختلف ساخته می شوند. این شاخصه‌ها شامل؛

اندازه دهانه ظرف
اندازه دهانه ظرف آرایشی بهداشتی در ارتفاع ها و عرض های مختلف وجود دارد و برخی از اندازه‌ها عبارتند از: 18/415، 20/410، 20/415، 24/410 و 24/415. عرض اولین مقدار است – 18، و ارتفاع مقدار دوم، 415 است. عرض و ارتفاع دهانه با اندازه‌های مختلف پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی کار می کند. به این ترتیب، می‌توانید «مطابقت» (پمپ و اسپری را بر روی طیف وسیعی از بطری‌های مختلف) برای محصول خود ایجاد کنید.

تطابق رنگ
از آنجایی که پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی عمدتاً از پلاستیک در فرآیند تولید ساخته می‌شوند، افزودن رنگ مورد نظر در هنگام تولید کار آسانی است. قوطی تطبیق رنگ بهترین گزینه برای سفارشات بزرگ است زیرا هزینه را پایین نگه می دارد. پمپ و اسپری را می توان با غلاف نقره ای رنگ نیز ساخت که خیره کننده به نظر می رسد و به محصولات جلای خاصی در بازار درب و درپوش رو به رشد می بخشد.

خروجی pump
برخی از انداه‌های محبوب عبارتند از: 0.5ml، 0.12ml، 0.13ml، 0.28ml، 1.4ml و 2.0ml. این مقادیر دوز به مشخصات محصول بستگی دارد. عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از؛ قیمت مواد داخل بطری (لوسیون یا کرم)، مورد استفاده، تاریخ انقاضای محصول یا ظرفیت بطری مورد استفاده (به عنوان مثال – 100 میلی لیتر).

طول نی 
لوله پلاستیکی استفاده شده در داخل بطری محصول به اندازه طول محفظه بریده شده است. این نی به پیستون پمپ متصل می شود و باعث می شود مایع به سمت پمپ از داخل محفظه حرکت کند و محصول مایع (محتویات) از سر پمپ خارج شود. قطر نی به غلظت مایع داخل محفظه بستگی دارد.

دسته بندی پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی

پمپ های لوسیون

پمپ لوسیون را می توان برای کارکرد به عنوان یک دستگاه «قفل شونده رو به پایین» یا «قفل شونده رو به بالا» ساخت. پرفروش ترین نوع موجود در بازار، دستگاه قفل شونده رو به بالا است، زیرا از نظر زیبایی ظاهری دلپذیرتر به نظر می رسد. با این حال، هر پمپ مزایای خود را دارد.

قفل شونده رو به پایین
عمدتا برای استفاده تجاری در استخرها، هتل ها، باشگاه ها و مراکز تفریحی استفاده می شود. شما می توانید آنها را به طور معمول در قفسه‌ها یا نگه دارنده ها پیدا کنید. پمپ های قفل شونده رو به پایین در فرآیند تحویل یا باربری کمتر شکسته می شوند.

پمپ و اسپری

قفل شونده رو به بالا
پمپ غلیظ پاش قفل شونده رو به بالا  از نظر زیبایی، دارای طراحی مطلوبی است که شیک و مدرن به نظر می رسد. روی بطری نمی‌نشیند تا بتوانید لوله داخلی را ببینید. این لوسیون پمپ ها برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند، راحت تر قابل نگهداری هستند و برای کودکان مناسب هستند.

پمپ و اسپری ظروف آرایشی بهداشتی

پمپ های لوسیون عمدتاً برای صابون ها، کرم های دست، فوم های ضد باکتری، لوسیون های بدن، شستشوی بدن و محصولات مو استفاده می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مکانیسم های قفل پمپ اینجا را کلیک کنید.

پمپ های کرم

پمپ های کرم برای استفاده در محصولاتی که مایع غلیظ تر دارند طراحی شده است. این نازل روکش تمیزتری دارد و می تواند با محصولاتی که برای محلول های مبتنی بر کرم طراحی شده اند، استفاده شود. پمپ کرم نیز با درپوش عرضه می شود. پمپ کرم محتویات را تازه و عاری از میکروب نگه می‌دارد و از سفت شدن محصول در اطراف سوراخ مرکزی جلوگیری می‌کند.

پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی

کرم پمپ ها را می توان برای کرم های صورت یا بدن، لوسیون های ضد آفتاب، کرم های دست، محصولات مو و محلول های کاهش دهنده یا چرب کننده استفاده کرد.

پمپ های اسپری

پمپ های اسپری با محصولات مایع سبک تر تا متوسط مرتبط هستند. با این حال، برخی از پمپ های اسپری را می توان برای پخش مایعات سنگین مانند لوسیون های ضد آفتاب استفاده کرد. اسپری به گونه ای طراحی شده است که سطح بزرگ تری روی بدنه یا محل استفاده را بپوشاند. پمپ های اسپری همچنین دارای درب هستند تا محصول را تازه نگه دارد و از نشت احتمالی روی لباس یا وسایل شخصی جلوگیری کند.

پمپ های اسپری را می توان با بسیاری از کاربردهای محصول استفاده کرد. این شامل؛ اسپری ضد باکتری، صدها محصول پاک کننده، لوسیون برنزه کننده، مو و کرم بدن.

پمپ های مینی تریگر

پمپ های مینی تریگر را می‌توان با هزاران محصول در سراسر جهان به کار‌برد. مینی تریگرها به گونه ای طراحی شده اند که عمل اسپری کردن را بر روی انواع سطوح آسان می‌کنند.

پمپ های مینی تریگر را می توان با چندین کاربرد تجاری و خانگی از جمله اسپری آنتی باکتریال و صدها محصول پاک کننده استفاده کرد.

پمپ فوم در دسته بندی پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی

پمپ فوم یا فومر فشاری روشی غیر آئروسل برای خروج مواد مایع است. پمپ فوم مایع را به شکل فوم خارج می کند و با فشار دادن کار می کند. برخی از پمپ های کف ساز دارای یک درپوش محافظ هستند تا از مایع داخل آن محافظت کرده و هرگونه ریزش ناخواسته را متوقف کند. پمپ فوم دوزهایی از مایع موجود در بطری را به شکل فوم ساطع می کند. فوم در محفظه فومر ایجاد می شود. مواد تشکیل دهنده مایع در محفظه کف سازی مخلوط می شوند و از طریق یک مش نایلونی تخلیه می شود.

پمپ فوم به طور گسترده ای در محصولات آرایشی و بهداشتی و مواد شیمیایی خانگی مانند پاک کننده فوم موس، مایع شستشوی دست، ضدعفونی کننده دست، پاک کننده صورت، کرم موبر، موس حالت دهنده مو، فوم ضد آفتاب، پاک کننده لکه ها و محصولات کودک استفاده می شود.

تونر درب از بالا

تونرهای درب از بالا برای کار با پدهای پنبه ای، پشم پنبه یا پارچه های پاک کننده جایگزین طراحی شده اند. می توانید مایع را بدون ریختن بر روی پد فشار دهید. این کلاهک ها با کرم های صورت یا پاک کننده های لاک ناخن بسیار خوب عمل می کنند.

این محصول با مواد شیمیایی پاک کننده، پاک کننده ها و پولیش ها به خوبی کار می کند.

اسپری عطر

اسپری عطر در محصولات خوشبو کننده و عطری بسیار محبوب هستند. این محصول یک پرداخت عالی دارند و برای محصولاتی که میزان کمی مایع درونشان می باشد تولید می شوند. مکانیسم اسپری مقدار کمی مایع را روی یک سطح بزرگ فشار می دهد تا محتویات مه آلود پخش شود.

پمپ های عطر بسیار محبوب هستند:

  • اسپری بدن
  • پاک کننده های عینک
  • اسپری های تنفسی
  • اسپری ویتامین
  • خوشبو کننده هوای اتاق و ماشین
  • مواد ضد عفونی کننده
    صدها محصول دیگر که در آنها یک اسپری ریز و مه پاش کنترل شده لازم است.

اسپری پودر

پمپ های اسپری پودر به عنوان یک طرح نسبتا جدید وارد بازار لوازم آرایشی شده است. این محصولات برای کمک به بسیاری از کاربردها در صنعت سلامت و زیبایی تولید می شوند. این محصولات با برنزه کردن و اسپری های پودر پا به موفقیت بزرگی دست یافته اند.

انتخاب ظروف آرایشی

محلول های پخش کننده اسپری پودر برای دارو، پودر تالک، براق کننده مو و ناخن، چاشنی های غذایی، مرطوب کننده ها، پودرها و اسپری های پا، کرم های صورت و گردن، پاک کننده ها یا کرم های بدن و دست استفاده می شود.

اسپری های تریگر

اسپری های تریگر با طراحی هوشمندانه خود در سراسر جهان شناخته شده است. این محصولات پخش مایع را بر روی انواع سطوح برای اهداف خانگی و تجاری آسان می کنند.

پمپ های تریگر را می توان با کاربردهای مختلفی استفاده کرد، از جمله: اسپری آنتی باکتریال، صدها محصول تمیزکننده و لوازم جانبی خودرو.

اگر می‌خواهید طیف گسترده محصولات شرکت زرین پلاست را در زمینه پمپ و اسپری آرایشی بهداشتی مشاهده کنید، لطفاً این پیوند را دنبال کنید.

خرید ظرف پودر فیکساتور

خرید پوکه پودر فیکساتور

دیدگاهتان را بنویسید